Silny ból gardła, trudności z przełykaniem, opuchlizna szyi i ból podczas odwracania

Od paru dni strasznie boli mnie gardło (mam przy tym stradzne trudnosci z przelykaniem), do tego doszła opuchlizna szyi i ból przy odwróceniu bądź przy jakimkolwiek ruchu nią. Wszystko promieniuje mi aż do uszu, powodując tym samym ich niezmierny ból. Czy jest sposób na wyleczenie tego czegoś w domu?

Aleksander Ropielewski

Najprawdopodobniej tak (większosć infekcji gardła leczy się w domu), jednak bez leków (najpewniej dostępnych na receptę) się nie obędzie. Nie mogę jednoznacznie stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski