Silny ból po uderzeniu w żebra

witam 19 XII uderzyłem o brzeg wanny prawym bokiem gdzieś pod żebrami-im też chyba się dostało bolało bardzo z ledwością doszedłem do łóżka by się położyć ale był to zły pomysł-zabolało jeszcze bardziej najgorzej gdy kładłem się na brzuchu miałem wrażenie że tuż pod dolnym brzegiem żeber, dziś jest znacznie lepiej w bule powoli ustępują nie biorę tabletek teraz tylko pod żebrami czasami zaboli (trochę) i z boku, czy mogło coś stać się narządom wewnętrznym? skoro nie dają żadnych dolegliwości?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego po badaniu nie będzie można coś więcej powiedzieć