Skrzywienie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym

Jestem dziewczyną, mam 20 lat i skrzywienie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Nigdy jednak nic mnie nie bolało, ot co wada postawy. Jakoś rok temu zaczęłam intensywnie ćwiczyć , głownie cwiczenia skokowe. Wtedy pojawiły się bole karku,odc szyjnego. Przez to draznienie po prawej stronie szyi musze wykonywac nagle ruchy glowa, czuje jak w srodku cos mi strzela, peka, przesuwa sie. do tego dochodzi bol.utrudnia mi to zycie. wiem ze stalo sie to po cwiczeniach, bylam u lekarza ale nie pomogl

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielićjednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z fizjoterapeutą. możliwe, że konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań obrazowych.