Skuteczne leczenie arytmii

Choruje na przewlekłą niedokrwienną chorobę serca ,nadciśnienie od jakiegoś czasu mam arytmie miałam holtera pobudzeń nadkomorowych ponad 800 komorowych ponad 300 mam 57 lat i strasznie zmęczona tą arytmią.Prosze o pomoc.

Witam!
Warto przeanalizowac wynik holtera i dalsze postepowanie zlekarzem prowadzacym , najlepiej z kardiologiem, ktory wdrozy leki przeciwarytmiczne
Nie sa to bardzo niepokojace wrtości ,ale na pewno wymagaja konsultacji