Skutki porażenia prądem

Wyłączając ładowarkę z gniazdka odczułam dosyć mocne kopnięcie prądem, nie doznałam oparzenia skóry ani przepływu impulsu przez ciało, nie straciłam również świadomości. Moje pytanie brzmi, czy konsultacja z lekarzem w takim przypadku jest niezbędna? I czy skutki takiego porażenia można zaobserwować po dłuższym czasie??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli nie występują niepokojące objawy to nie ma konieczności konsultacji z lekarzem.