śluz a okres..

Czy jeśli kochałam się z chłopakiem 3 tygodnie temu i nie doszło do żadnego wytrysku, (był to ostrożny i wolny stosunek), a nie mam śluzu, a jutro mam dostać okres, to jestem w ciąży?

Mam boleści brzucha, podobnie jak podczas okresu. Proszę o pomoc.
Z góry dziękuję ;) Prosze o odpowiedź na: gosia10.03.1993@o2.pl

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Jedynym rozsądnym sposobem na rozwiązanie tego kalamburu będzie przeprowadzenie testu ciążowego w przypadku spóźniania się miesiączki, a w przypadku negatywnego wyniku i dalszego niepojawiania się miesiączki - powtórzenie go po tygodniu.

Pozdrawiam serdecznie!