Sposoby na zatkane kanaliki łzowe i ból nasilający się przy klimatyzacji

Mam 22 lata, miałam infekcje oka a teraz mam zatkane kanaliki lzowe. Ból nasila się w pracy przy klimatyzacji. Jakie są sposoby żeby to przeszło? Czy ciepłe okłady i masaże pomogą?

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że konieczne jest wykonanie zabiegu udrażniania kanalików łzowych. Proszę koniecznie udać się do lekarza okulisty. `