Stan po ostrym zawale serca

Witam mój tato ma 62 lata nigdy nie chorował na serce 13 lutego miał ostry zawał ma 20 procent wydolnosc serca 22 kwietnia pojechal na r echabilitacje tam był trzy dni miał biegunki wymioty w domu też nie wyczuwalne tentno dwa razy w sanatorium zaslabnol przewidzieli go do szpitala lekarze powiedzieli że ma niewydolność krążenia ze jego stan jest ciężki jest odwodniony czy on wyjdzie z tego uratują go proszę o odp

Lek. Katarzyna Szymczak

Ciężko wyrokować nie badając pacjenta, z opisu wynika że sytuacja jest poważna, jednak proszę być dobrej myśli.