Stłuczone miejsca na wysokości mostka

witam mam pytanie w poniedziałek rano jechałem z kolegą i wpadlismy w poslizg dachowalismy troszke sie poobijalismy , z prawej strony na wysokosci mostka bolą mnie zebra przy głebszym wdechu boli i kuje a gdy rano muszę wstac to niemoge bo boli prosze mi powiedziec czy jest to powazne czy musze sie tym martwic bo niebyłem nigdzie mysle ze to jest stuczone udezone miejsce niema siniaka prosze o odpowiedz

Lepiej poddać się ocenie lekarza, nawet jeśli na początku nie widać żadnego uszczerbku na zdrowiu. Proszę zacząć od konsultacji z lekarzem rodzinnym, jeśli będzie taka potrzeba to na pewno pokieruje Pana dalej.