Stosowanie leków na infekcje dróg moczowych w ciąży

Witam . Jestem w 31 tygodniu ciązy . Lekarz przepisał mi żurawine ale w aptece tego nie bylo . To dali mi jakis zamiennik UROUP ale z tylu na apakowaniu pisze ze kobiety w ciazy tego nie moga brac. I teraz nie wiem czy mam to brac czy nie .

Aleksander Ropielewski

Jest to suplement diety, który ma działanie pomocne w zapobieganiu i leczeniu zakażeń dróg moczowych dlatego odradzam jego stosowanie w przypadku braku jednoznacznej koniecznośći, a zastosowanie antybiotyku w sytuacji potwierdzonego zakażenia.