Stosunek a badanie ginekologiczne

czy jak w ostatnim czasie od miesiaca nie był odbywany stosunek lekarz może to stwierdzic

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po takim czasie od ostatniego stosunku nie jest możliwe stwierdzenie faktu współżycia podczas badania ginekologicznego.

Niejasny jest cel pytania.
Nie jest to problem medyczny, ani psychologiczny - a to jest celem Forum.
Proszę zwrócić się z zapytaniem do Laboratorium Kryminalistycznego, jeśli to jest ważne. Analizy są drogie.
Pozdrawiam.