Stosunek bez zabezpieczenia 3 dni po okresie a brak miesiączki

Witam. 25czerwca zakończyła mi sie miesiaczka 3dni pózniej uprawialam sex z moim partnerem bez zabeieczenia kiedy miał dochodzić wyjął ze mnie członka. Następna miesiaczke powinnam dostac około 21lipca dziś jest 16sierpnia i nic, czy to moze byc ciąża? Nie wiem co o tym sadzić i ciagle myślenie o tym dodaje mi bardzo dużo stresu.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Nie podała Pani który to był dokładnie dzień cyklu ( licząc od pierwszego dnia krwawienia miesiączkowego) co znacznie utrudnia ustalenie prawdopodobieństwa zajścia w ciążę , niemniej jednak zakładając ze był to około 9-10 dzień cyklu to możliwość zajścia w ciąże jest bardzo prawdopodobna ( stosunek przerywany ma jedną z najmniejszych skuteczności jeśli chodzi o antykoncepcję). Może Pani wykonać test ciążowy, który powinien być już diagnostyczny ( ewentualnie proszę zgłosić się od razu do ginekologa celem badania i wykluczenia innych przyczyn opóźnienia się krwawienia miesiączkowego). Pozdrawiam