Stres i nadmierna potliwość

Witam serdecznie. Mam już dość moich objawów, a dokładnie chodzi o to, że stresuje się naprawdę sytuacjami które nie powinny mnie stresować w takim stopniu. Pocę się pod pachami nawet gdy mi zimno, często mam fioletowe dłonie w domu gdzie temperatura dochodzi do 25 stopni. Na dworze w zimę moje dłonie zamarzają nawet w rękawiczkach. Często nie mogę się na czymś skupić przez ten stres... Czym spowodowane są te objawy, jak mogę z tym walczyć? Pozdrawiam serdecznie.

Dzień dobry,
z pana wypowiedzi nie wiem czy sprawdzał pani czy pana dolegliwości nie są spowodowane jakimiś problemami zdrowotnymi dlatego w pierwszej kolejności proponuję wizytę u lekarza rodzinnego. Jeśli wszystko będzie ok, i pana objawy rzeczywiście wiążą się ze stresem to warto wybrać się do psychologa lub psychoterapeuty prywatnie czy na NFZ.

Pozdrawiam
-Bartosz Piasecki
http://poznacsiebie.pl