Struktura naczyniowa o szybkiej prędkości przepływu w wyniku USG doppler tętnic nerkowych

Witam miałam robione usg doppier tętnic nerkowych. W opisie jest -w obrębie prawej nerki jest widoczna struktura naczyniowa o bardzo szybkiej prędkości przepływu(znacznie ponad 250cm/s-PS poza skalą aparatu.Badanie było robione ponieważ ciśnienie krwi jest bardzo wysokie.Proszę o pomoc gdzie i do kogo mam się zgłosić.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym zgłosić się do nefrologa lub chirurga.