Strzelanie kolan podczas siadania

WITAM MAM PYTANKO,CO ZROBIC JESLI PODCZAS PRZYSIADU KOLANA MI SKRZYPIA I CHRUPIA

Aleksander Ropielewski

Zazwyczaj sa to typowe objawy niedostatecznej ilości płyn stawowego, chondromalacji lub jeżeli jest to "strzelanie" to świadczy o mobilizacji stawu - czyli "wskoczenia" we właściwą dla jego funkcji pozycję. Oczywiście dopiero badanie przedmiotowe i podmiotowe oraz ew. dodatkowe badania mogą dać konkretną odpowiedź.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej wskazują na patologię w obrębie stawu kolanowego. Sugeruję konsultację ortopedyczną.