Swędzące bąble porównywalne do ugryzienia komara

witam,od kilku dni robia mi sie bable jak po komarze i swedza gdzieniegdzie znikna po kilku dniach ,ale robia sie nowe.na szyi rekach kolo ucha .zrobily mi sie plamy w wewnatrz rak przy zgieciach jak po oparzeniu i male az do ramion na calosci rąk, czerwone drobne po pól do cm wielkosci.dodam ze biore od kilku lat sterydy wziewy mam astme alergie na roztocza i grzyby zewn.ostatnio kupilam kolagen z elastyna jako dodatek do kremu czy to moze byc przyczyną.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wydają się mieć podłoże alergiczne. Jak najbardziej może być to wynik nowego kremu. Sugeruję zrezygnować z kremu oraz udać się do lekarza POZ, który wdroży właściwe leczenie.