Swędzące i piekące bąble na brzuchu

Po nocy zrobiły mi się bąble w jednym miejscu na brzuchu, okolice talii. Swędzą i pieką. Dwa dni później pojawiły się z boku na żebrach. Żadnych innych objawów nie mam. Jestem alergikiem ale nikomu w domu nic nie jest prócz mnie. Od czwartku to mam i nie chce zginąć. Na bąble psikam allertec w spreju i biorę doustnie proszki. Pokój sprawdzony pod względem jakichś robaków ale nic nie znaleźliśmy. Pomocy..

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, konieczna jest konsultacja z dermatologiem, który po osobistym badaniu wskaże dalsze postępowanie diagnostyczno-terapeutyczne.