Swędzenie napletka i odbytu a leki przeciwgrzybiczne

Witam mam problem ponieważ swedzi mnie napletek i odbyt,na napletku nie ma jakis mocnych zaczerwienien lecz skóra w tym miejscu jest taka bardzo sucha złuszczona no i swedzi mnie tez odbyt mysle ze to ze soba powiązane brałem leki przeciwgrzybiczne orungal i jeszcze smarowałem klotrimazolem i nie pomogło wiec co to moze byc?? myslałem ze moze owsiki ale wtedy swedział by mnie odbyt a nie tez napletek

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza urologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.