Swędzenie odbytu po wypróżnianiu

Witam ja z swoim problemem Chciałem się zapytać co to może być jeśli mnie swędzi odbyt tak pare razy na 3dni po każdym wydaleniu albo nawet przed wydaleniem. A do tego zauważyłem z dwa dni temu że jak wydaliłem kau to w nim było widac jakieś jajko dziwne i to tak połowe go widziałem a z kolej raz dziś to samo odkryłem co to może być???

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam wizyte u chirurga celem wykonania badania i ewentualnych badań dodatkowych. Niestety nie mogę Panu pomoc tylko posiadając taki opis. Pozdrawiam