Swędzenie okolic intymnych i wydzielina

Od pewnego czasu dokucza mi swędzenie okolic intymnych i zauważyłam biała wydzieline która pojawia się czasami, jak jest swędzenie jest większe. Boję się wizyty bo nie wiem jak powiedziec o tym lekarzowi co dokładnie mnie swędzi i czy trzeba byc wydepilowanym

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do wstydu. Choroby (tutaj najpeniej infekcja bakteryjna lub grzybicza) narządów rodnych sa normalnym zjawiskiem i lekarz ma z nimi do czynienia na codzień. Kwestia depilacji jest Pani indywidualnym wyborem. Przy zachwaniu zasad podstawowej higieny nie będzie powodu do wstydu.