Szumy w uszach o zmiennym natężeniu

Witam, od kilku miesięcy mam szumy w uszach o zmiennym natężeniu. Najprawdopodobniej od stawu skroniowo-żuchowowego. Jak to leczyć? Jak rozpocząć diagnostykę?
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Problematyką szumów usznych zajmują się specjaliści laryngolodzy. W celu przeprowadzenia diagnostyki oraz określenia przyczyny szumów proszę zatem udać się do specjalisty laryngologa (konieczne skierowanie otrzyma Pani/Pan od lekarza rodzinnego).