Szybkie i skuteczne odchudzanie przed ślubem u 22-latki

witam mam 22 lata i ważę 90 kg chce jak najszybciej schudnąć ponieważ za siedem miesiąc wychodzę za mąż jak szybko i skutecznie schudnąć?? proszę o poradę....

Witam!
Szybko nie oznacza skutecznie. Najkorzystniej dla naszego zdrowia jest chudnąć około 0,5-1 kg tygodniowo. Proszę wprowadzić w życie zasady zdrowego żywienia, które podaje w poniższym linku www.diet-coaching.xaa.pl/jestes-tym-co-jesz-zadbaj-o-swoje-zdrowie-wyglad/. Istotny jest również wzrost aktywności fizycznej. Dokładny plan żywienia powinien być ustalony podczas wizyty u dietetyka.
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska