Tabletki antykoncepcyjne Yasminelle dla 21-latki

moje pytanie dotyczy tabletek antykoncepcyjnych Yasminelle. chce zapytac o to,czy te tabletki sa wskazane dla mlodej dziewczyny w wieku 21 lat. czytalam w internecie,ze posiadaja one nieduza ilosc hormonow,poprzez to nie zaburzaja gospodarki hormonalnej tak bardzo,jak tabletki starej generacji. czy to prawda?

Kolejne generacje środków antykoncepcyjnych są coraz lepsze. Jednak trzeba pamiętać, że nawet najnowocześniejsze leki mają działania niepożądane. U niektórych osób mogą powodować zaburzenia lipidowe, skłonność do zatorów i zakrzepów itp.