Tabletki hormonalne stosowane ze względów PCOS

Witam,Mam pytanie, ponieważ brałam tabletki hormonalne ze względów zdrowotnych (prawdopodobnie zespół policystycznych jajników) przez 2 lata, teraz jestem miesiąc po odstawieniu tych tabletek i nie mam jak narazie okresu, ale mam silnie wzdęty brzuch, nawet rano, więc moje pytanie jest takie czy możliwe jest żebym po odstawieniu hormonów miała taki brzuch?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Warto jednak wspomnieć o konieczności wykonania kontrolnego badania USG .