Temperatura ciała a starania o dziecko

Witam. Jestem w 3 dniu cyklu. Staramy sie o dziecko od 6 miesiecy. Temperatura caly czas wynosi 37,00C , czyli na tym samym poziomie co przed okresem. W zeszłym cyklu było to samo. Czy powinnam zgłosić sie do lekarza? Czy moze zrobić jakies badania?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Trzeba zgłosic sie do lekarza powie jakie badania warto zrobić,samo mierzenie temperatury to metoda nie na dzisiejsze czasy.