Torbiel tarczycy po ciąży

Witam. 7 lat temu w ciąży wykryto u mnie torbiel tarczycy. Lekarka uznała ze jesli mi nie przeszkadza pozostawimy ją tak jak jest. Odciągnieto jedynie płyn by zmniejszyc jej objetosc miala 49x19x26 (plat prawy) po 2 latach torbiel wchłoneła sie. 3 lata temu (kolejna ciąza) znowu urosła zmiana ale po lewej stronie. Wczoraj badanie usg: P. prawy - kilka torbieli w tym do BAC zmiana hypo 13x7,5x6 mm dominująca. P. prawy: do BAC zmiana lito torbiel. 25x12,5 mm. Prosze o interpretacje. Boje sie

Aleksander Ropielewski

Do czasu wyników BAC nie mogę się wypowiedzieć. Proszę wytrzymać 2-3 tygodnie niezbędne na przeprowadzenie badania.