Trądzik na tle hormonalnym w okolicach ust i brody

Mam tradzik na tle hormonalnym tylko w okolicach ust i brody.Krosty podskorne bolace.Mam podejrzenie PCO, wys.testosteron i mocniejsze owlosienie.przepisano mi 3mc kuracji lekiem tetralysal+wit PP i masc DUAC Do mycia uzywam zielonej pianki pharmaceris a do pielegnacji kremu cethapil.Jestem na koncu kuracji.Poprawe widac ale nie jest 100%mam 2-3 krostki ktore utrzymują sie caly czas nie chca zniknac.czy powinnam przedluzyc kuracje?Czy jesli ja zakoncze to moge spodziewac sie nawrotu tradziku

Prawdopodobienstwo ,ze zmiany wroca jest dosc duze. Prosze kupic krem biodermy sebium global- z zielonej serii do skory tradzikowej - do codziennejpielegnacji cery. Prosze takze rozwazyc leczenie peelingami chemicznymi- reguluja one wydzielanie sebum przez skore i zdecydowanie poprawiaja jej stan . Dostepne sa peelingi, ktore mozna stosowac takze wiosna i latem. Zapraszam Pania na konsultacje w razie watpliwosci.
Ewa Rybicka