Trudności z włożeniem penisa do pochwy

Kobieta 21 lat Proszę o pomoc, martwi mnie to. Na wyjeździe dostałam okres kupiłam tampony "super" i "normal" (zwykle ich nie używam). Przez 2 dni nie miałam z aplikacją problemu, w 3 dniu nawet tampon "normal" nie wszedł po kilku próbach zrezygnowałam z nich. Jakieś 4 dni po okresie (u mnie trwa 6-7 dni) nie byłam i nie jestem w stanie włożyć palca, wcześniej nie miałam z tym problemu (nie jestem dziewicą) Teraz wejście ani drgnie i odczuwam ból przy każdej próbie "wejścia". Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.