Trzy cięcia cesarskie i przeciwwskazania do kolejnej ciąży

mialam juz 3 cesarskie ciecia,lekarz owil,zebym pozegnala sie juz z nastepna ciaza,bo moze macica nie wytrzymac i nie podjal by sie porodu,moge konkretniej dowiedziec sie cos na ten temat?z góry dziekuje

Witam! Przebycie 3 cięć cesarskich nie jest bezwzględnym przeciwwskazaniem do zachodzenia w kolejną ciążę. Oczywiście taki poród wiążę się ze zwiększonym ryzykiem powikłań.