Ubytek w kości w wyniku RTG głowy

Witam serdecznie,proszę o poradę co powinnam zrobić.Jakiś czas temu na głowie pojawiło mi się wgłębienie,rodzinny skierował mnie do neurologa,miałam rtg głowy(wykazało ubytek w kości),tk głowy(również wykazał ubytek)chociaż w opisie tk jest napisane że brak zmian,lecz neurolog sam oglądał zdjęcia i nie zgodził się z opisem,skierował mnie do neurochirurga z ognisko osteolityczne kości potylicznej czaszki.wolne terminy sa na marca 2014r,sama nie wiem czy czekać czy iść prywatnie?co robić?

Badanie TK powinno wykazać ognisko osteolityczne w kościach czaszki
Bywa , ze lepiej widoczne na zdjęciu RTG czaszki.
Czy ma Pani bóle w tym miejscu? Od jak dawna wyczuwalne zgłebienie?

Czasem to ziarniniak kwasochłonny, który można naświetlać....
Myślę , że można poczekać na konsultację u Neurochirurga