Uciążliwy kaszel w godzinach wieczornych a astma askrzelowa

Potrzebuje porady. Córka jest w czasie diagnostyki w kierunku astmy oskrzelowej. Wszystko jest dobrze do czasu zbliżania się wieczoru- zaczyna mocno kaszleć. Jak mogę jej jakos pomoc do czasu badan na alergie?

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości przeprowadzeni badania, nie jestem w stanie ocenić co jest przyczyną i jaki charakter ma kaszel u Pani córki. Jeżeli przyczyną jest skurcz oskrzeli pomocne mogą być inhalacje z salbutamolem.