Ucisk w klatce przy wysiłku fizycznym

Witam, mam 24 lata. Od kilku tygodniu czuje ucisk w klatce, szczególnie jak wchodzę po schodach. Gdy się mocno zdenerwuje ciężko oddycham. Byłam u internisty i mówił że płuca są czyste i nie ma powodów do niepokoju. Jednak przeszkadza mi to i wprowadza duży dyskomfort codziennego życia gdy muszę głośno oddychać. Jestem osobą szczupłą, w miarę regularnie ćwiczę. Przez ostatni rok nie chorowałam. Czy powinnam znowu iść do lekarza? Nie wiem czy niepokoić się tym i co robić.

Piotr Pilarski

Myślę, że warto byłoby poszerzyć diagnostykę chorób serca np próbą wysiłkową.

Pozdrawiam.