Uczucie do mężczyzny, z którym rozstałam się rok temu

Jestem nadal zakochana w mężczyźnie a już minol rok jak my się rozstali i nadal nie mogę się z tym pogodzić i jak z tego mogę wybrnąć bo chciała bym mieć jakiegoś innego ale nie mogę bo czuje się wtedy tak jak bym mojego byłego zdradzala

Ktoś kiedyś powiedział, cyt.,, trzeba starać się żyć tak, aby teraźniejszość była atrakcyjniejsza od wspomnień....,, To myślę dobra maksyma dla Pani. Zachęcam do pełnej konsultacji psychologicznej.

Dzień dobry. Mam wrażenie, że na pewnym poziomie Pani nadal czuje się partnerką tego mężczyzny. Nie znam przyczyn waszego rozstania ale jeżeli było to już rok temu zakładam, że pani były partner układa sobie życie na nowo. Pomocna może być rozmowa z psychologiem w celu przepracowania i zaakceptowania straty jaka odczuwa Pani w związki z rozstaniem. Pozdrawiam.