Uczucie zesztywnienia po operacji kręgosłupa

witam panie doktorze jestem 6 tygodni po operacji kregoslupa l4-l5 trzy tygodnie po nie odczowalem zadnego bolu teraz natomiast nie boli jak chodze lub jak siedze zato po nocy jak wstaje czuje sie sztywny jakbym rozladowal wagon wegla i nie wiem czy szukac konsultacji lekarza czy cierpliwie czekac

Aleksander Ropielewski

Sugeruję zasięgnąć konsultacji lekarza wykonującego zabieg. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi udzielić bardziej rzeczowej odpowiedzi.