Unikanie smażonych potraw, jedzenie bez soli i białego pieczywa a odchudzanie

czy jedzenie pood godzine unikanie smazonych potraw jedzenie bez soli i bialego pieczywa mozna schudnac .i kiedy mozna dostrzec efekty

Witam,

proces odchudzania jest bardzo skomplikowany i nie wystarczy wprowadzić jedynie nowych postanowień, o których Pani pisze. Aby schudnąć konieczna jest dobrze dopasowana zbilansowana dieta + dopasowane do tego ćwiczenia fizyczne. Bez tego ciężko będzie trwale się odchudzić.

Eliminacja białego pieczywa, soli i smażonych potraw będzie pomocna więc warto utrwalać nowe nawyki.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
www.food-diet.pl