Uprawiałam petting z moim patrnerem, potem umył ręce: Czy mogę być w ciąży?

Uprawiałam petting z moim partnerem, potem umył ręce, ja też. Potem było jeszcze troszkę pieszczot. Okres mi się spóźnia już 5 dni, strasznie bolą mnie jajniki, a dziś pojawiły się jakieś dziwne skręty kiszek i jakieś mdlenie w żołądku. Pomocy
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Droga Użytkowniczko!

Niestety nie jest możliwe by jedynie na podstawie informacji przekazywanych przez internet sprawdzić czy dana osoba jest w ciąży czy nie.
Prawdopodobieństwo występuje zawsze jeżeli doszło do stosunku seksualnego nawet jeśli używane były środki antykoncepcyjne.

Warto byś wiedziała, że w trakcie pettingu także może dojść do zapłodnienia, wówczas gdy nasienie zostanie przeniesione na rękach a kobieta jest w trakcie dni płodnych. Długość przeżycia plemników jest różna w zależności od środowiska w jakim się znajdują-od temperatury i pH.

http://parenting.pl/portal/objawy-ciazy

Zachęcamy do zadawania kolejnych innych pytań.

Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl