Uraz kolana i ból podczas ruchu

Witam, kilka miesięcy temu doznałem urazu kolana (moja prawa noga wykrzywiła się w bok), spróbowałem rozchodzić ból, następnego dnia, niestety moja noga spuchła a moje ruchy kolanem były ograniczone. Przy próbie mocniejszego zgięcia kolana występował ból. Po kilku dniach nic się nie zmieniło, więc pojechałem do lekarza który stwierdził niewielką ilość płynu w kolanie, miałem założony gips, a potem stabilizator. Niestety aktualnie kiedy siadam na owym kolanie, ból wraca, co powinienem zrobić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wskazują na powstanie pourazowych zmian w obrębie stawu kolanowego. W celu ustalenia dokładnej przyczyny dolegliwości konieczne jest zbadanie oraz wykonanie badań dodatkowych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.