Uraz w obrębie kolana a jego rehabilitacja

Witam, mam problem z kolanem wypadek 7miesiecy temu. MRI kolana wykazało niewielki obrzęk pcl, ortopeda stwierdził że nie jest potrzebna operacja. Występuje efekt szuflady, odczuwam ból piszczela w miejscu pod rzepką. Jeżdzę aktywnie na rowerze, lecz ból piszczela zostaje, a kolano odczuwam w czasie mocnego wyprostu lub podczas schodzenia ze schodów w obrębie rzepki. Jak mogę rehabilitować kolano?

Witam,
Dolegliwości o których Pan pisze czyli ból i niestabilność wymagają szerszej diagnostyki i leczenia, być może operacyjnego, a na pewno farmakologicznego i rehabilitacyjnego. Sugerują ponowna konsultacje u specjalisty ortopedy.
Pozdrawiam
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu