Usg ciąży bliźniaczej w 7. miesiącu

Jestem pod koniec 7 mc ciąży z bliźniakami. Miesiąc temu lekarz podczas USG uznał, iż z 1 może być coś nie tak, ale musi się temu przyjrzeć. Dzisiaj byłam na kolejnym i stwierdził, że może być jakiś problem z sercem i wydaje się, że dziecko ma za dużą główkę. Stąd moje pytanie, czy lekarz może to stwierdzić NA PEWNO? Przecież są programy obliczające obw. główki w ciąży. Powiedział, żebym zrobiła USG głowy po urodzeniu.Czy nie powinnam podczas ciąży wykonać dodatkowych badań? Co to może oznaczać?

Jeżeli są takie wątpliwosci to proszę wykonać badanie USG u lekarza który z dużym prawdopodobieństwem odpowie na Pani pytania. Musi Pani uzyskać konkretne odpowiedzi a nie informację że "może coś jest nie tak".