Utrata równowagi i osłabienie przy diecie

Witam, mam 23 lata i ok. rok temu postanowiłam się odchudzać. Mam 177 cm wzrostu i rok temu ważyłam 89 kilogramów i mimo diet i codziennych ćwiczeń nie potrafiłam schudnąć. Od ok. 6 miesięcy zaczęłam chudnąć do tego stopnia że ważę 65.4 kg. Potrafię w ciągu 7 dni schudnąć kilogram nie stosując żadnej diety, ale bardzo często robi mi się słabo, mam szarą skórę i kiepsko śpię. Czasem po prostu czuję się jak pijana i tracę równowagę. Co zrobić by poczuć się lepiej?

Witam, zachęcam do wykonania badań biochemicznych krwi (m.in. morfologia, jonogram, żelazo) oraz do konsultacji z lekarzem. Możliwe, że przyczyną obecnej sytuacji są problemy zdrowotne i/lub błędy żywieniowe. Przydałaby się również konsultacja z dietetykiem, który przeprowadzi szczegółowy wywiad żywieniowy oraz badania składu ciała.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam, prawdopodobnie ma Pani niedobór podstawowych mikro i makroskładników w diecie. Proszę wykonać analizę żywienia w gabinecie dietetycznym.
Pozdrawiam