W jaki sposób można pobudzić swoje szare komórki do myślenia?

Witam mam pytanko w jaki sposób można pobudzić swoje szare komórki do myślenia aby lepiej myśleć by mózg się rozwijał?

Witam!
Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć! T może jest banałem, ale mózg tak jak inne narządy rozwija się po odpowiednim treningu. Nie zalecam żadnych specyfików, które mają czynić cuda. Ewentualnie jeszcze Biofeedback.
Pozdrawiam i życzę powodzenia
W. Łuczkowski.