W jaki sposób postępować ze świerzbem?

Dzień dobry. Mam z partnerem pewien problem. Otorz okazalo sie ze nie wiado gdzie zaraził sie świerzbem. Niestety zarazil też mnie. Wczoraj lekarz nas zdiagnozował i przypisal nam InfectpScab. Myslelismy ze od wczoraj juz nam sie polepszylo jednakze znow zaczelismy sie drapac i zaczely nam wychodzic bąble. Nie wiemy co dalej tak funkcjonowac normalnie sie nie da, a pracujemy wśród ludzi. Slyszelismy o metodzie nacierania sie octem. Czy jeet to jakaś metoda. Jak mamy dalej postępować

Lek. Katarzyna Szymczak

Czy wymienili Państwo pościel, ręczniki, bieliznę? Proszę dalej stosować preparat, dodatkowo na świąd mogłaby być pomocna np hydroksyzyna.
Pozdrawiam