Swędzące kropki a podejrzenie świerzbu

Witam. Problem dermatologiczny. Pojawily sie u mnie dziwne kropki bardzo swedzoce. Lekaz stwierdził że jak pravuje w wojsku moglem sie swirzb zarazic. Dal mi Novoskabim który stosowałem jak zalecił. Swędzenie przeminelo. Zmirnilem posciel i wszystko co mialem na sobie. Pozniej popralem w specjalnym detergencie. Teraz po tygodniu dolegliwosci powrocily w podobnych miejscach tule ze doszlo swedzenie głowy i uczucie że cos mi lazi czasami po skórze. Co to moze byc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nawrotem świerzbu. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.