Wewnętrzny niepokój, brak koncentracji, płaczliwość

Witam ,mam 21 lat chciałbym dowiedzieć się co mi dolega, na początku chciałbym zaznaczyć że ostro poleciałem w dół z wagą.Od dobrego tygodnia płacze, brak mi koncentracji, mam taki wewnętrzny niepokój, myśle często o sprawach religijnych głównie- ( np. komunia we krwi, czy potępienie), W nocy śpię dobrze i około godziny 19 wszystko się uspokaja. Po za tym nic mi się nie chce, mam dziwne spojrzenie w przyszłość jak i w przeszłość. (brak perspektyw)Niski apetyt i myśli kółko o tym samym

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą mieć podłoże psychogenne. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego. W razie konieczności zostanie wystawione skierowanie do odpowiedniego specjalisty.

Dzień dobry,

Bez osobistego badania nikt przez internet nie może diagnozować Pana dolegliwości. Stąd jak najbardziej namawiam na taką wizytę - u lekarza psychiatry, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.