Wpływ tatuażu na zdrowie

Witam, planuję wykonanie swojego pierwszego i jedynego tatuażu, stąd moje pytanie. Czy nawet jeden tatuaż może w znacznym stopniu zaszkodzić zdrowiu, powodując krążenie we krwi szkodliwych substancji?

Czasami tatuaż może spowodować reakcję alergiczną na barwnik. Warto przemyśleć miejsce tatuażu i przewidzieć ,że za 10-15 lat nie będzie go Pani chciała mieć .
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska