Wrażenie zapominania o oddychaniu

Od czasu do czasu męczą mnie objawy typu wrażenia ze zapominam oddychać w trakcje oglądania filmu przeglądania zdięć lub rozmowy z kimś towarzyszą mi pulsowania na twarzy w okolicy brody prawego policzka i na czole razem z wcześniej wymienionymi czynnikami mam wrażenie dyskomfortu gdy się na kogoś patrze porównowalnego z patrzeniem w słońce bez okularów słonecznych niekiedy zaczynają mi wtedy delikatnie łzawić oczy czy to może mieć podłoże psychologiczne jak można wyeliminować te czynniki

Może mieć podłoże psychologiczne, ale także neurologiczne. Wymagana jest diagnostyka. Proszę udać się na konsultację psychologiczną i neurologiczna. Dopiero po nich będzie można cokolwiek stwierdzić. Pozdrawiam

Podobne objawy mogą mieć podłoże psychologiczne- wynikające z emocji, osobowości itp. Dlatego zachęcam do konsultacji z psychologiem. Dokładna diagnostyka sprecyzuje przyczyny trudności i wskaże kierunek terapii.