Wskazania do badania bioderek u 14-miesięcznego dziecka

Moja córka miała badane bioderka dwa razy z uwagi na zalecenia. W chwili obecnej ma prawie 14 miesiecy a zaczela chodzic w wieku 11.5 miesiaca czy powinnam udac sie ponownie na badanie. Pamietam że z synem byłam . córka jest zdrowa.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli było wszystko ok w ostatnim badaniu to raczej nie ma takiej konieczności. Dla własnego spokoju może zawsze się Pani udać.