Wybuchy płaczu i wahania nastroju u 51-latki

Witam jak zareagowac na przypadek kiedy moja zona 51 lat ,ma nawroty do dawnych zdarzen zwiazanychze starym partnerem z okresu mlodosci ,aktualnie ma problemy w pracy zwiazane z mobingiem ,ma wybuchy placzu, gdy rozmawiamy o seksie ,wyjezdza sama na na na tygodniowe urlopy mowiac ze potrzebuje odreagowania ,pracuje jako pielegniarka w domu starcow, twierdzi ze nas 25 letni zwiazek byl nie udany ,mimo ze do tego czaso bylo wszystko normalne ,jak zareagowac

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza