Wyczerapnie organizmu i ciągłe zmęczenie

Witam, Od ponad miesiąca czuje że mój organizm jest cały czas wyczerpany, chce mi sie ciągle spać nawet po godzinie gdy wstane z łóżka a śpie po 9 godzin czyli powinnam być wyspana a jest na odwrót. Niczym sie nie przemęczam bo siedze w domu. Nie wiem jak mam sobie z tym poradzić, staje się to juz bardzo uciążliwe.

Witam,

jest pani bardzo młodą osobą i opisywane przez Panią objawy mogą być niepokojące. Proszę udać się do lekarza internisty. On zleci Pani odpowiednie badania. Dopiero po ich wykonaniu będzie mógł zdecydować o ewentualnym dalszym leczeniu lub pokierowaniu do innego specjalisty.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

Witam. Na początek warto zrobić podstawowe wyniki badań, jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś. Jeśli okażą się w normie, warto udać się do terapeuty.

Pozdrawiam!