Wygląd narządów płciowych u młodej osoby

Witam jestem nastolatkę martwi mnie wygląd moich narządów płciowych. Wargi sromowe większe są duże i maja ciemny kolor spomiędzy nich wystaje płat skóry wydaje mi się ze nie jest to warga mniejsza. Nie boli mnie to ale czasami może układać sobie to pod warge większą. Chciałam zapytać czy to może być coś nie tak czy poprostu taka jestem i muszę to zaakceptować. Wystaje to około 1 cm ale staram się to układać i chować myślę że może to być łechtaczka lub wystajacy powiększony napletek lectaczki

Aleksander Ropielewski

Bez oceny narządów płciowych nie mogę się ustosunkować do Pani pytania. Sugeruję kontakt z ginekologiem.